Neler Yaptık?

2000 yılı başında Almanya'da medya ve organizasyon faliyetlerimize Döner  sektörünü dahil ederek yorucu serünvenimize başladık.

Döner özellkle Berlin Duvarının yıkılması ile bireysel lokantacılıktan Sanayileşme yolunda hızla ilerlemeye başlamış neredeyse her sokakda Döner Dükkanları açılmaya başlamışt.

Türkiye insanının Avrupa'dan Dünya'ya sunduğu bu harika fast food ürünümüzü yalnız bırakmamak amacı ile Türkdöner Dergisi, Donerhaber.com, Donertv.com internet sitelerimiz ile sektör içi iletişimi sağlamaya başladık. 

Hizmet çıtamızı sürekli yükselterek sektörün bütün dünamiklerininn yani üretici, toptancı ve Lokantacılar ile Makiacı, tedarikci, baharatcı ve sektörün diiğer bütün dinamikleri ile biraraya getirmek amacı ile Dünya Döner Zirvesi Organizasyonlarına başladık.

2009 yılında Dünya Döner Kongresi adı altında başladığımız yorucu serüvenin amacı Dünya2nın değişik ülkelernde faliyet gösteren işadamlarımızın tanışması, sorunlarını tartışması ve birbirleri ile ticaret yapmalarını sağlamak idi.

Bugün 7. Dünya Döner Zirvesine ulaşarak bunu başarmış olmanın haklı mutluğunu yaşıyoruz.

5. Yıldızlı Otellerde kongre olarak başladığımız yolculuğumuzda bugün Zirve adı altında binlerce işadamı ve markanın katıldığı dev organizasyonlara ulaştık.

Çok dağınık bir coğrafyada faliyet göstern hepsi bulundukları ülke ve bölgenin seçkin işadamları arasına girmiş Gastronomi sektörünin lider işadamlarını 4 kez buluşturduk.

Bugüne kadar 6 defa düzenlediğimiz Dünya Döner Zirveleri ile 40 ülkeden 5,000 üzerinde işadamı Döner zirvelerinde tanıştı el sıkıştı. Sağlam ticaret temelleri attı.

6. Zirvemizi Makedonya Üsküp'te düzenledik.  Şimdi sıra 7. Zirvemizde. 29-30 Nisan tarihleri arasında Antalya'dayız.

Herkesi bekleriz. Katılım için lütfen bizi arayınız.

Tel:+905423301968